Автоматичні ролети у Києві або як їх ще називають рольставні, конструктивно складаються з наступних основних елементів:

 • Основне полотно. Воно є зібраним з горизонтально розташованих металевих ламелей.
 • Металевий короб, розташований над отвором, який полотно згортається при відкриванні.
 • Валу. На нього намотується полотно ролет. Вал розташований у захисному коробі.
 • Напрямні, виготовлені з металу, закріплені до стін ліворуч і праворуч від отвору, по яких рухається полотно і в яких воно надійно зафіксовано, коли ролети закриті.
 • Ламелі ролокасет у більшості випадків виготовляють із металевого (алюмінієвого або сталевого) профілю. Набагато рідше для цього використовується пластик або тверді породи деревини.
 • Ламелі можуть бути цілісними чи порожніми. У порожніх ламелях для поліпшення захисних та теплоізоляційних властивостей рольставнів є наповнювач із спіненого поліуретану.
 • Ціна на автоматичні ролети визначається з основних параметрів виробу: розмірів, кольору виробу, типу продукту, монтажу, ролетного профілю, короба.

Автоматичні захисні ролети у Києві

Електричні ролети на вікна та їх переваги

Електричні ролети на вікна в Києві мають такі переваги:

 • захист приміщень від небажаного проникнення;
 • захист віконних та дверних скляних конструкцій від зовнішніх пошкоджень (вікно закрите ролетами не розбити каменем);
 • захист від сонячного світла; регулювання рівня природного освітлення приміщення.
Наші роботи

Де використовуються автоматичні захисні ролети?

Завдяки невисокій ціні, простоті у догляді та керуванні автоматичні захисні ролети застосовуються:

 • Для захисту віконних отворів квартир на перших та останніх поверхах, в особняках та на дачах. Сучасні захисні рольставні можуть бути альтернативою класичним віконним ґратам. Застосування цих систем є безпечнішим, оскільки під час пожежі можна легко вибратися з приміщення через вікна. А підключивши до автоматичних ролокасет датчики пожежної безпеки можна запрограмувати їх на автоматичне відкривання у разі пожежі.
 • Для захисту вітрин та дверей магазинів, кафе, кіосків, офісних приміщень, торгових центрів. Застосування протизламних механізмів та надійний монтаж із застосуванням посилених елементів кріплення дозволить захистити ваше майно, не зіпсувавши при цьому фасаду магазину чи офісу.
 • Автоматичні рольставні також встановлюються на альтанки, господарські приміщення тощо.

 Електричні ролети на вікна у Києві

Як вибрати та купити автоматичні ролети на вікна та двері у Києві?

Щоб купити автоматичні ролети в Києві, потрібно звернути увагу на:

 • тип ламелей
 • розмір ламелей
 • колір ролет
 • спосіб керування/тип замикання

 Автоматичні ролети на вікна у Києві

Чому обирають нас?

Автоматичні ролети – найзручніший в управлінні метод. Один з поширених варіантів – коли відкривання/закривання здійснюється приводами конструкцій, що знаходяться в середині короба. Тип приводу визначається виходячи з площі виробу та його ваги.

Керувати автоматичними ролетами можна за допомогою перемикачів змонтованих біля отворів або пульта дистанційного керування. Можливе компонування кількох ролет у групи системами блоків управління. Ці системи дозволяють об’єднувати конструкції ролет у групи в різних комбінаціях і керувати ними дистанційно, наприклад, натисканням однієї кнопки можна закрити всі рольставні на одному поверсі або з одного боку будівлі). Якщо станеться аварійне відключення електрики – рольставнями можна буде керувати вручну завдяки системам аварійного відкривання.

Чому варто замовити автоматичні ролети у Києві в компанії «New Comfort Захисні Системи»?

Пропонуємо купити автоматичні ролети на вікна та двері у Києві в «New Comfort Захисні Системи». Фахівці компанії мають необхідний досвід та кваліфікацію для встановлення систем будь-якої складності та конфігурації. Надається гарантія на вироби та роботи.

Замовити автоматичні ролети, подзвоніть нам за телефоном +38 093 306-86-68 або залиште заявку і ми Вам передзвонимо. Фахівці нашої компанії NEW COMFORT ЗАХИСНІ СИСТЕМИ ознайомлять з усіма видами автоматичних ролет та представленою кольоровою гамою, запропонують новинки, що з’явилися на ринку систем та комплектуючих.

Ціни на автоматичні ролети в Києві від компанії «New Comfort Захисні Системи» уточнюйте у наших менеджерів за телефоном!

Виклик майстра


Залишити відгук

Call Now Button