Секційні ворота у Києві – довговічна, потужна та надійна конструкція, стійка до корозії, вологи, погодних умов. Ви можете вибрати оснащення воріт на свій смак, підібрати необхідні системи та профіль.

Секційні ворота у Києві

Які властивості мають секційні гаражні ворота?

Секційні ворота в гараж в Києві енергоефективні, надійні та безпечні в експлуатації. Вони працюють плавно та безшумно і можуть бути підібрані відповідно до конкретних побажань замовника. Також на секційні ворота ціна в Києві дуже демократична.

Енергоефективні панелі. Ворота такі ж теплі, як подвійна цегляна стіна 55-60 см

Які серії секційних воріт пропонує наша компанія?

Секційні ворота бувають таких серій:

*Prestige
Ворота унікального конструктиву та преміальної якості

  • Показники теплоізоляції. Товщина сендвіч-панелі 45 мм теплоізоляція можна порівняти з теплопровідністю цегляної стіни 60 см.
  • Стійкість до корозії. Нержавіюча сталь елементи полотна виконані з нержавіючої сталі та мають підвищену стійкість до корозії.
  • Герметичність. Ущільнювачі з 2 пелюстками з боків та у верхній частині воріт еластичні морозостійкі ущільнювачі для ще більшого захисту від опадів та протягів
  • Варіанти дизайну. Ексклюзивні кольори та індивідуальні принти крім 10 базових кольорів та фарбування за каталогами RAL та DB, доступне нанесення індивідуальних малюнків на полотно Безшумність. Кронштейни з подвійними роликами ще більш плавна та безшумна робота за рахунок 2 роликів з підшипниками кочення

Підйомно-секційні ворота в Києві
Trend
Економічне рішення відмінної якості виконання

  • Показники теплоізоляції. Товщина сендвіч-панелі 40 мм теплоізоляція можна порівняти з теплопровідністю цегляної стіни 55см.
  • Стійкість до корозії. Оцинкована сталь елементи полотна виконані із стійкої до корозії оцинкованої сталі.
  • Герметичність. Ущільнювачі з 1 пелюсткою з боків та у верхній частині воріт. Еластичні морозостійкі ущільнювачі для захисту від опадів та протягів
  • Варіанти дизайну. Широка палітра стандартних кольорів до 10 стандартних відтінків, фарбування за каталогами RAL та DB (опція)
  • Безшумність. Кронштейни з одинарними роликами плавність роботи за рахунок роликів із підшипниками кочення
Наші роботи

Який принцип роботи підйомно-секційних воріт?

Підйомно-секційні ворота в Києві, перебуваючи в стані роботи, полотно воріт піднімається до стелі. Воно переходить від вертикального закритого положення до горизонтального – відкритого. Полотно підйомних воріт, рухаючись такою траєкторією, дозволяє суттєво заощадити ваш простір.

Яка конструкція секційних воріт?

Полотно гаражних секційних воріт TrendPrestige складається з кількох секцій, з’єднаних сталевими петлями.

Механізм балансування полотна обладнаний сучасними пружинами “торсіон”, або “пружини розтягування”. Вони здатні здійснювати до 25 000 робочих циклів підйомів та опускань. Тобто, за середньої інтенсивності, ворота Prestige та ворота Trend прослужать вам близько 17 років. Потім пружини легко замінюються на нові.

У стандартний комплект гаражних воріт двох серій входить запобіжна муфта. Такий пристрій може заблокувати вал, у разі виникнення проблеми, і захистить його від падіння.

Секційні гаражні ворота у Києві

Як вибрати та купити секційні ворота в Києві?

Варіанти кольорів секційних воріт

Чому обирають нас?
Для того, щоб купити Секційні ворота в Києві, зателефонуйте нам за номером +38 093 306-86-68 або залиште заявку і ми Вам передзвонимо. Фахівці нашої компанії NEW COMFORT ЗАХИСНІ СИСТЕМИ Вам підкажуть, який тип воріт та профіль краще вибрати, ознайомлять із представленою кольоровою гамою, запропонують новинки, що з’явилися на ринку систем та комплектуючих.

Коричневі секційні ворота

Виклик майстра


Залишити відгук

Call Now Button