Маркізи з фотодруком в Києві – сонцезахисні системи у вигляді тентів та навісів, що пред’являються на різні відстані та опускатися під різними кутами. Призначені для вуличного використання на відкритих літніх майданчиках, балконах, терасах. Їх замовляють для кафе, ресторанів та магазинів, котеджів та квартир.

Купити маркізи з фотодруком у Києві можна у нашій компанії New Comfort.

Наші роботи

Принцип роботи маркіз із фотодруком

Маркізи з фотодруком – конструкція з металевих трубчастих профілів, на які натягнута щільна тканина із захисним просоченням. Каркас монтується до стіни фасадної сторони будівлі. Система може передбачати напрямні та вигини, що регулюють ступінь висування та нахилу конструкції.

Наші маркізи з Києва на замовлення створюють навіс тенту над ділянкою площі. З їх допомогою влаштовують літні майданчики в ресторанах або кафе, комфортні тіньові зони на відкритій місцевості, захищають вітрини магазинів від сонячних променів і дощу.

Чому обирають нас?

Управління маркізами з фотодруком

За типом управління маркізи з фотодруком бувають ручними та автоматичними.

  • Вручну є механічний важіль, який висуває тент і збирає його.
  • Автоматичні керуються кнопкою, дистанційним пультом або підключаються до системи «розумний дім». Можна запрограмувати маркізи відкриватись і складатися у потрібний час, змінювати кут нахилу щогодини – залежно від сонячної активності.
Виклик майстра


Для кого підходять маркізи із фотодруком?

Маркізи з фотодруком відмінно підходять для вітрин магазинів, кафе, ресторанів та будь-яких видів послуг, що приверне увагу та покаже стиль!

Ціни на маркізи з фотодруком у Києві Ви можете дізнатися у нашій компанії NewComfort Захисні Системи, зателефонувавши нам за телефоном +38 093 306-86-68 або залишивши заявку і ми Вам обов’язково передзвонимо та проконсультуємо щодо нашої продукції!

Кольорові рішення для маркіз з фотодруком

Залишити відгук

Call Now Button