Промислові Ворота в Києві встановлюються на сільськогосподарських та промислових об’єктах: автомобільних мийках, в автосалонах та станціях СТО, у складських приміщеннях. Широкий асортимент дозволяє підібрати промислові секційні ворота з урахуванням особливостей об’єкта та необхідного ступеня теплоізоляції.

Промислові ворота в Україні

Завдяки таким воротам можна заощадити місце навіть на ділянках маленького розміру. Їх зручно відкривати під стелю, адже при цьому вони не займають зайве місце ззовні. Систему можна доповнити електромеханічним приводом, що робить використання ще зручнішим.

Наші роботи

Де використовуються промислові автоматичні ворота в Україні?

Промислові автоматичні ворота у Києві необхідні на промислових та виробничих підприємствах. Там вони дуже інтенсивно використовуються та щодня мають потужні навантаження. Тому важливо, щоб ворота відповідали жорсткішим умовам порівняно з гаражними моделями.

Промислові автоматичні ворота у Києві

Насамперед промислові конструкції повинні бути більш довговічними, враховуючи їхню інтенсивну експлуатацію. Вони потрібні там, де звичайні гаражні системи не здатні впоратися (де є значна циклічність роботи). Інакше конструкції довелося б постійно ремонтувати. І промислові ворота саме створені для того, щоб витримати суттєві навантаження.

Конструкція враховує технічні характеристики, які є дуже важливими на промислових об’єктах.

Тому ворота для них:

 1. зазвичай полотна нестандартного розміру;
 2. можуть витримувати більшу циклічність;
 3. мають конструкцію, яка захищає від раптового обриву троса або пружин;
 4. виготовляються з антикорозійним покриттям, адже призначені для об’єктів, для яких характерна підвищена вологість.

Які бувають види промислових воріт?

Промислові ворота в Україні бувають таких видів:

 1. Швидкісний. Розміщуються всередині підприємницького об’єкта, де їздить транспорт – і є потреба знизити тепловтрати.
 2. Панорамний. Відмінне рішення для торгового центру чи автосалону.
 3. Ролетний (ролокосетний). Підійде для того, щоб зробити вхід безпечнішим у неробочий час.
 4. Підвісний. Хороший варіант для виробничих об’єктів.
 5. Складний. Їх можна вбудувати в аграрному приміщенні або цеху, де є потреба в проходах різної ширини.
 6. Секційний. Це універсальна конструкція, її часто встановлюють у приватних житлових будинках.
 7. Орний. Такі ворота також вважаються універсальними. Їх можна розмістити для входу до складського приміщення чи цеху, а також у дворі.
 8. Маятниковий. Ідеальне рішення на підприємстві із цехом, де між об’єктами потрібно перевозити габаритну продукцію.

Чому обирають нас?

Промислові ворота у Києві

Які переваги мають промислові ворота?

Промислові ворота з Києва мають такі переваги

 1. Гарні показники теплоізоляції. Ви зможете герметично та щільно закривати полотно – це створить комфортний мікроклімат у самій будівлі.
 2. Вважаються безпечними, адже при використанні не можна затиснути пальці або травмуватися.
 3. Мають чудові властивості звукоізоляції. З такою брамою можна забути про шум ззовні.
 4. Економлять простір, адже не займають зайвого місця (зовні та всередині).
 5. Ворота завжди встановлюються з внутрішньої сторони отвору.
 6. Поверхня полотна воріт може мати різну фактуру: апельсинова кірка, мікрохвиля, фільонка. Панелі апельсинова кірка та мікрохвиля тривалий час зберігають відмінний зовнішній вигляд: на такій поверхні не видно дрібних пошкоджень (подряпини і т.д.), ні слідів дощу.

Завдяки жорсткості конструкції секційні ворота можуть досягати восьми метрів завширшки і висоту. Вони підходять для приміщень з агресивними середовищами, високою інтенсивністю використання.

Де купити промислові ворота у Києві?

Сьогодні купити промислові ворота можна в багатьох інтернет-магазинах, але найкраще звернеться в New Comfort. У нас є багато видів воріт промислового призначення. Завдяки цьому можна встановити їх у приміщеннях, де є прорізи з різними особливостями. Наприклад, коли це високі стелі, низька перемичка, похилий дах тощо.

Дуже популярні ворота промислові від виробника «Алютех», «Gant» зазвичай встановлюють їх в отвори 6 на 7 м (висота і ширина відповідно). У таких моделей – посилена конструкція, яка гарантує безпечну та надійну експлуатацію.

По периметру конструкції можна використовувати енергоефективні панелі, щоб усередині виробничого об’єкта була комфортна температура. Сендвіч-панелі промислових воріт мають різне оформлення, завдяки чому можна підібрати рішення, яке буде гармонійно доповнювати облицювальні матеріали.

Наша компанія пропонує доступні ціни на промислові секційні ворота від провідних виробників. Усі вони дуже якісні та надійні. Телефонуйте – і ми допоможемо підібрати найбільш вдалу конструкцію, враховуючи ваші побажання та особливості промислового чи виробничого приміщення.

Білі автоматичні ворота, NewComfort

Виклик майстра


Залишити відгук

Call Now Button