Автоматичні ролетні ворота – одна з найзручніших конструкцій. Зростання попиту такий тип огородження свідчить на користь практичності і вигідності купівлі. Таке полотно можна монтувати на гараж у приватному секторі, можна використовувати у кооперативних спорудах. В результаті автоматичні рулонні ворота, ціна яких більш ніж доступна, забезпечать правильний термін служби.

Гараж – це часто використовується частина будинку для зберігання ваших автомобілів, створення майстерні та для зберігання всього, від спортивного інвентарю до різдвяних прикрас. Ось чому вам потрібні чудові гаражні ворота – щоб ви могли легко потрапити в гараж і щоб ваші речі були в безпеці. Відмінний та популярний варіант – ролетні ворота.

Наші роботи

Які автоматичні ролетні ворота можна купити у Києві?

Наша компанія пропонує купити автоматичні ролетні ворота у Києві з Автоматичним управлінням, що максимально зручно у використанні. Автоматичні рулонні ворота це простота монтажу та зручність в експлуатації!

  • Роликові ворота для гаражних воріт з ручним управлінням. Ролікові ворота для гаражних воріт виготовлені зі сталі з покриттям і котяться вгору і вниз, забезпечуючи доступ в гараж. Якщо він керується вручну, ви просто використовуєте ключ, щоб заблокувати або розблокувати його, і ви піднімаєте або опускаєте його за допомогою наданої ручки. Це чудовий варіант, якщо у вас обмежений бюджет, вони неймовірно низькі в обслуговуванні. Все, що вам потрібно робити, час від часу перевіряти і чистити рейки, і двері повинні прослужити довгі роки.
  • Рольставні для гаражних воріт з автоматичним керуванням. Альтернатива ручним рольставням – автоматичні. Зазвичай це робиться шляхом приєднання невеликого двигуна, який керує роботою дверей. Мотор приводиться в дію простим пультом дистанційного керування, який закодований так, що він відкриватиме лише ваші рольставні. Код також означає, що хтось інший з дистанційним керуванням для гаражних воріт не може просто прийти і відкрити двері, тому вам взагалі не потрібно турбуватися про безпеку. Додаткова функція безпеки, доступна для автоматичних жалюзі для гаражних воріт – це система безпеки, в якій використовується електронний промінь, що охоплює всю ширину дверей. Якщо щось перетинає промінь, коли двері зачиняються, промінь переверне двері, щоб вони відчинилися знову, щоб двері не зачинялися для дітей, домашніх тварин, велосипедів або чогось ще, що може бути на шляху.

Двигуни, що використовуються в автоматичних ролетах для гаражних воріт, дуже надійні і не вимагають надто великого обслуговування. Швидше за все, все, що вам потрібно буде робити, час від часу чистити доріжки і змінювати батарейки в пульті дистанційного керування! Автоматичні ролети для гаражних воріт популярні завдяки додатковій зручності, яку вони надають – ви можете відкривати та закривати ворота, не виходячи з машини, а це означає, що ви ніколи не промокнете. Звичайно, автоматичними рольставнями для гаражних воріт можна керувати за допомогою лише ключа у разі відключення електроенергії або поломки воріт, тому ви ніколи не залишитеся без доступу до гаража.

Чому обирають нас?

Виготовлення автоматичних воріт у Києві

Виготовлення автоматичних воріт у Києві може бути різних конструкцій. Традиційний вид – розстібні або розсувні, тільки вдосконалені. Також сьогодні користуються популярністю секційні, рулонні та ворота.

Такі ворота підійдуть будь-кому, хто має зовнішній простір, оскільки за його відсутності воріт не поставиш. Для виробництва ролетних воріт використовується 77 профіль або щонайменше 55 пінозаповнень.

У чому плюси автоматичних ролетних воріт?

  • По-перше, її досить просто монтувати.
  • Ціни на автоматичні ролетні ворота достатньо доступні.
  • За функціональністю вона дуже нагадує звичайні рольставні, якими обладнають вікна. Тому користуватися автоматичними рулонними воротами також дуже просто. Потрібен лише пульт.
  • Відкривати та закривати полотно ви будете за допомогою кнопки, яка приведе в рух електропривід, щоб підняти огорожу.

Наша компанія New Comfort Захисні Системи готові БЕЗКОШТОВНО проконсультувати за телефоном +38 093 306-86-68 Який тип воріт та профіль краще вибрати, ознайомлять з представленою кольоровою гамою, запропонують новинки, що з’явилися на ринку систем та комплектуючих.

Виклик майстра


Залишити відгук

Call Now Button