Рольставні – це один із різновидів жалюзі, що виконує захист від злому та вторгнення, а також зберігає прохолоду в приміщенні в період літнього сонця.

Які функції рольставень?

Родьставні мають такі функції:

  • захищають вікна магазинів та офісів, а також надійно вкривають дорогі та красиві двері від пошкодження.
  • рольставні успішно встановлюються на отвори альтанки, веранди, прибудов приватного будинку, мансардні вікна, а також дуже доречні на отвори вікон квартир та будинків! Що сприяє захисту не лише від зловмисників, а й від сонця у літню спеку.
  • рольставні є міцною металевою конструкцією, в той же час, компактною і легкокерованою, своїм виглядом не тільки не порушує екстер’єр будівлі, але і є своєрідною прикрасою фасаду, оскільки рольставні можуть бути різних забарвлень.

Наші роботи

З чого виготовлені рольставні?

Профіль для виготовлення рольставни може бути сталевим або алюмінієвим. Звичайно, алюмінієвий краще, оскільки він не схильний до корозії. Міцні алюмінієві пластини при піднятті ролети змотуються на металевий вал, який знаходиться в спеціальному коробі, укріпленому над вікном або дверима. Як уже згадувалося, і короб, і рольставні можуть бути виготовлені з матеріалу будь-якого кольору на вибір замовника, а також різної міцності.

Управління рольставнями не становить жодних труднощів. Як вручну, так і за допомогою електромотора воно не вимагає значних фізичних зусиль. Наша компанія пропонує рольставні автоматичні та ручні. Автоматичні набагато простіше та зручніше, регулюються на ваш розсуд, натиснувши лише на пульт керування.

Чому обирають нас?

Купити рольставні для захисту будь-яких отворів, це вікна, дверні отвори або гаражні ворота, – значить убезпечити свої володіння від усіляких посягань. Ви можете замовити Рольставні, зателефонувавши за телефоном +38 093 306-86-68 Фахівці нашої компанії New Comfort Захисні Системи підкажуть Вам найкращий варіант. Ознайомлять із представленою кольоровою гамою, запропонують новинки, що з’явилися на ринку систем та комплектуючих.

Рольставні – довговічна, потужна та надійна конструкція, стійка до корозії, вологи, погодних умов. Ви можете вибрати оснащення рольставнів на свій смак, підібрати необхідні системи та профіль.

Виклик майстра


Сертифікати
Наші партнери
1 Отзыв
  • Ксенія

    Опубликовано 11 Жовтня, 2023 в 1:44 pm 0Любит

    Сьогодні нам встановили зовнішні захисні ролети на наше величезне панорамне вікно. Дуже сподобалася робота команди – від попереднього розрахунку вартості і до монтажу самих ролет все швидко, чітко, якісно. Дуже вдячні за професіоналізм

Залишити відгук

4.9/5 - 28 відгуків
Call Now Button