Рефлексолі в Києві – сучасні сонцезахисні системи, що займають друге місце за ефективністю захисту від сонячної активності. Завдяки сучасним матеріалам вони можуть (незначно) поступитися тільки рафшторам.

Вони являють собою полотно тканини з маркізною акриловою тканиною, нижній засмучуючий профіль пересувається по нержавіючому тросу або трубці. Тканина не дає можливості оглядати вулицю, а й увечері надійно захищає приміщення від перегляду ззовні.

Рефлексолі в Києві

Які характеристики мають вертикальні маркізи?

Технічні характеристики вертикальних маркіз:

  • Veranda – вертикальна маркіза з тросовою фіксацією, чудовий спосіб для комфортного затінення відкритих терас, веранд, балконів і альтанок. Трос із нержавіючої сталі діаметром 3 мм, у системі використовується вал Ø 80 мм.
  • Veranda Plus – система з касетою 100мм, яка захищає вал із тканиною від опадів і забруднень. У системі використовується вал Ø 70 мм.
  • Veranda Plus XL – система з касетою 130мм, яка захищає вал із тканиною від опадів і забруднень. У системі використовується вал Ø 85 мм.

Де використовуються вертикальні маркізи?

Вертикальна маркіза (РЕФЛЕКСОЛІ) призначена для захисту балконів і засклених площ від сонця та позбавлення від сторонніх поглядів. Простота конструкції забезпечує ідеальну експлуатацію виробу, а наявність величезного асортименту тканини задовольнить будь-які смаки.

Наші роботи

Які рефлексолі можна купити в Києві?

Купити рефлексолі в Києві можна таких видів:

  • Рефлексолі Veranda (вертикальні маркізи)
  • Рефлексолі ZIP

У ZIP рефлексолі використовують спеціалізовану композитну тканину, яка може бути перфорованою для кращого огляду вулиці, при цьому чудово відображає сонце. Тканина переміщається у спеціальних напрямних та має припаяну ZIP стрічку, що робить цю систему надзвичайно стійкою до вітру. Передові технології провідних компаній дозволяють затримати до 80% сонячного випромінювання, при цьому мають привабливий зовнішній вигляд і добре видно, що відбувається зовні.

Автоматика рефлексолі для зручності

Ви можете вибрати рефлексолі в Києві з ручним управлінням (за допомогою коміра) та автоматичний за допомогою пульта або вимикача.

Для зручності та безпеки конструкції з вильотом понад 3 метри рекомендується комплектувати виріб сонцезахисною автоматикою, при сильних поривах вітру захищає конструкцію від поломки. Ціни на рефлексолі в Києві з автоматичним керуванням трохи дорожчі ніж аналогічні з ручним.

Чому обирають нас?

Із яких матеріалів виготовляються вертикальні маркізи? в Києві

Вертикальні маркізи зі спеціально обробленої акрилової тканини хороші тому що:

  • тканина не вигоряє на сонці,
  • не намокає під дощем,
  • не піддається впливу цвілі та шкідників.

Для виготовлення профілю застосовують алюміній з високими антикорозійними властивостями та додатковим захисним покриттям.

Ціни на вертикальні маркізи від нашої компанії уточнюйте за телефоном ☎ +38 093 306-86-68

Виклик майстра


Залишити відгук

Call Now Button