рольставні для альтанки в Києві

Рольставні – універсальна конструкція для захисту альтанок, літніх дач та літніх веранд.

Рольставні для альтанок та тераси в Києві на сьогоднішній день набирає все більше популярності.

Наша компанія New Comfort Захисні системи пропонує Рольставні: з полікарбонату (прозорі ролети) та металеві.

В основному, рольставні виготовляються з використанням полікарбонату. Цей матеріал не поступається міцності алюмінію, незважаючи на крихкість.

Наші роботи

Які характеристики рольставнів для тераси та альтанок?

Рольставні для терас та альтанок мають такі характеристики:

  • легкість,
  • стійкість до механічних впливів,
  • нетоксичність,
  • повна безпека для людини,
  • стійкість до ультрафіолетового випромінювання.

Цей матеріал є вогнестійким і стійким до хімічних впливів. Він має відмінні теплоізоляційні властивості, високу шумоізоляцію, при цьому пропускає 95% світла. Він відмінно витримує згинання, склеювання спеціальним клеєм та свердління, тому ідеально підходить для виготовлення рольштору будь-якої форми та розміру. Такий матеріал не змінює своїх якостей як мінімум 15 років! Різноманітність ринку дозволяють вибирати профіль бажаних характеристик та структури, від якої залежить зовнішній вигляд.

Чому обирають нас?

Рольставні для веранди в Києві – це не лише економне та грамотне рішення для бізнесу. Вони – чудова альтернатива стандартному склінню альтанок, літніх дач, але при цьому набагато естетичніше, легше і безпечніше. Прозорими ролетами можна зміцнити вікна або веранду. Вони незамінні як додатковий захист панорамних вікон, ними можна обладнати літню терасу – і за бажанням перетворювати її на закритий оглядовий павільйон. А як легко та повітряно виглядають альтанки, секції яких саме прозорі ролетні штори. А ціни на рольставні для терас у Києві від нашої компанії досить демократичні.

Де купити рольставні для альтанки в Києві?

Ви можете купити рольставні для альтанок, зателефонувавши за телефоном +38 093 306-86-68 Спеціалісти нашої компанії NEW COMFORT ЗАХИСНІ СИСТЕМИ проконсультують БЕЗКОШТОВНО

Виклик майстра


Залишити відгук

Call Now Button