Прозорі ролети з полікарбонату для альтанки, веранди, тераси

Відмінною заміною вікон у літній споруді, терасі чи веранді стали рольставні їх ще називають ролети. Ролети захищають приміщення від світла, є елементом декору. Для сезонних споруд рекомендується використовувати ролети із матеріалу, що пропускає світло. Такими є прозорі ролети з полікарбонату, які часто використовуються і для альтанки.

Ставки з полікарбонату підходять для віконних та дверних отворів альтанки. Основна функція стандартного профілю – захист приміщення від впливу довкілля. З цією метою його заповнюють зсередини поліуретаном різної жорсткості. Він у рази збільшує щільність матеріалу, завдяки чому ролети можуть витримувати практично будь-яке механічне навантаження.

Наші роботи

Що таке рольставні?

Рольставні являють собою різновид жалюзі у вигляді рулону, розгорнутий у двох напрямних. Це безліч прямокутних пластин (ламелей), які щільно з’єднані між собою. У зібраному вигляді вони знаходяться у коробі у верхній частині вікна. Забираються вони в нього в залежності від модифікації (механічно або за допомогою електроприводу), накручуючись на вал, що є не тільки технічно виправданим, але і дозволяє рольставням оптимально вписуватися практично в кожен інтер’єр. Розкручуючи у зворотному напрямку, вал опускає зібране полотно, яке виконує захисну функцію.

Ламелі рольставні можуть бути виконані з різного матеріалу. Це можуть бути сталь, алюміній, дерево, останнім часом популярність набирають прозорі рольставні, скляні та рольставні з полікарбонату.

Призначені вони саме для захисту від злому, погодних умов (снігу, дощу, вітру), від надокучливих комах, шуму, пилу.

Варто відзначити, що останнім часом саме ролети все більше і більше витісняють класичні способи захисту віконних та дверних отворів.

Справа в тому, що сталеві та алюмінієві рольставні, звичайно ж, найміцніші. Тому їх використовують здебільшого для захисту складів, приміщень із дорогими матеріалами, часто ними захищають гаражі. Але ні сталеві, ні алюмінієві ролети не пропускають світло. І ще одна важлива деталь: матеріал з якого вони виконані, не дозволяє їм бути досить витонченими, щоб гармоніювати з житловим приміщенням, будь то квартира, будинок чи дача.

У всіх цих випадках на допомогу і приходять прозорі ролети з полікарбонату.

Чому обирають нас?

Прозорі ролети, де встановити?

 • Відкриті тераси закривають прозорими ролетами. Полотно таких ролет виготовлено з полікарбонату товщиною 8 мм. Ширина ламелі 19 мм. Полікарбонат міцніший за скло і такі рольставні не тільки закриють відкриту терасу від негоди, але й захистять від розкрадання майна. Ви зможете на терасі залишати ті приємні атрибути відпочинку, які так хочеться знайти одразу після повернення додому чи на дачу. Полікарбонат пропускає 86% світла. Це означає, що такі ролети зроблять затишним вечір на терасі, відпочинок у дощ і сховають від холодного вітру, продовживши сезон вечорів на природі.
 • Альтанки закривають прозорими ролетами, виконані зі скла або полікарбонату. Прозорі ролети додадуть декор, вишукування та захист. Виріб з прозорих ролет запобігає потраплянню всередину приміщення вуличного пилу, дощу, снігу, вітру, захистить від сонця, що паля, створить хорошу шумоізоляцію. Ставні для альтанки виготовляють із смуг монолітного полікарбонату, мінімальна товщина якого 4 мм. Сполучний елемент – алюмінієвий профіль. Матеріал довгий час не втрачає світлопрозорість, стійкий до різких перепадів температур, по міцності не поступається алюмінію. При згортанні в рулон такі рольставні не дряпаються.
 • Веранди доречно закрити на період негоди, використання прозорих рольставнів захистить приміщення від сильного вітру, дощу та снігу. Для виготовлення прозорих ролет використовується литий ударостійкий полікарбонат завтовшки 0,4-0,5 см, пластини якого з’єднуються між собою алюмінієвим профілем. уместно закрыть на период непогоды, использование прозрачных рольставней защитит помещение от сильного ветра, дождя и снега. Для изготовления прозрачных роллет используется литой ударопрочный поликарбонат толщиной в 0,4-0,5 см, пластины которого соединяются между собой алюминиевым профилем.
Виклик майстра


Унікальність та переваги рольставнів з полікарбонату:

 • мають високий відсоток міцності;
 • прозорий полікарбонат виділяється теплостійкістю та морозостійкістю;
 • захищає від ультрафіолетового випромінювання незалежно від тривалості використання місць;
 • відмінно пропускають сонячні промені, перебуваючи під надійним захистом у будь-яку пору року;
 • надійний захист від проникнення зловмисників;
 • пропускна здатність сонячних променів сягає 90%;
 • максимальний захист приміщення від негоди та злив;
 • простота та комфорт при використанні;
 • відмінна звукоізоляція незалежно від місця монтування;
 • привабливий зовнішній вигляд будь-якої офісної будівлі, торгового центру або приватного котеджу;
 • ударна міцність у 250 разів більша, ніж у скла.

Замовити ролети (рольставні) з полікарбонату можна за телефоном +38 093 306-86-68 Спеціалісти нашої компанії New Comfort Захисні Системи нададуть професійну консультацію! ВИЇЗД на замір БЕЗКОШТОВНО! Також наша компанія надає БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ продукції по всій Україні!

Залишити відгук

Call Now Button